Hakkımızda

Uzman Servis bir RS Hasar Çözümleri A.Ş. markasıdır. RS Hasar Çözümleri’nin alt yapısı ve insan kaynağı ile Türkiye geneline yaygın olarak hizmet veren Uzman Servis, marka ve model ayırımı olmaksızın, tüm iş ve inşaat makinelerine yönelik onarım hizmetleri veriyor.

Uzman Servis olarak, hasar onarım çözümlerimizde parça değişimi yerine onarımı öncelikli çözüm olarak görüyor ve bu sayede, parça maliyetleri yüksek olan iş ve inşaat makinelerinin hasar onarımlarında önemli ölçülerde tasarruf yapılabilmesini sağlıyoruz. Ekiplerimizin yenilikçi mühendislik anlayışı sayesinde, inşaat ve birçok endüstri alanında faaliyet gösteren firmalara hızlı ve ekonomik onarım çözümleri sunuyoruz. İş makinelerinin hasarlı parçalarının onarımının yanı sıra, parça değişimi gereken hallerde de, motor, mekanik ve hidrolik sistemlerinde ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaların tedarikini, doğrudan üretici firmadan gerçekleştiriyoruz.

İşinizde zamanın ne kadar önemli olduğunu iyi biliyor ve bu sebeple hasar onarım ihtiyaçlarınızda yerinde ve hızlı çözümler sunuyoruz. Yetkili servis organizasyonumuzun konusunda uzman ekipleriyle, arızaları yerinde tespit ediyor, çözüm alternatiflerini sunarak gerektiğinde, uluslararası çözüm ortaklarımız ile size en uygun yedek parça seçeneklerini temin ediyoruz. Yedek parçalarda geniş ürün yelpazemiz ve marka seçeneklerimiz ile size düşük maliyetli çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bu hizmetimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

İletişim Formu
Adres
Cevizli Mahallesi
Tugay Yolu Caddesi No:59
Maltepe/İstanbul

UzmanServis bir RS Hasar Çözümleri A.Ş. markasıdır.