İş Makineleri

Onarım çözümleri konusunda uzman ekiplerimiz, marka ve model ayırımı yapmaksızın, tüm iş makinelerine yönelik onarım hizmetleri veriyor. Kazıcı, yükleyici, greyder, ekskavatör, dozer, yüzey delici rok, finişer, silindir, vinç ve benzeri her çeşit iş makinesinin mekanik, hidrolik, motor, soğutma, elektrik ve yakıt sistemlerinde oluşan hasarlarda Uzman Servis, güvenilir ve ekonomik onarım imkanını sunuyor.

Garantili Onarım

"Önce Onarım" felsefesi ile onarım çözümleri üreten ekiplerimiz, parça değişimi yerine önce onarım imkanlarını değerlendirerek size hem zamandan, hem de onarım maliyetlerinden tasarruf yapabilmenizi sağlıyor. Parça değişimi yerine hasarlı parçaların onarımlarının yapılması, değişimi gereken parçaların tedarikini beklemeden, iş makinenizin tam performans ile yeniden çalışmasına olanak veriyor. Üstelik, Uzman Servis’in onarım çözümleri sayesinde, yedek parça maliyetlerinden çok daha düşük bütçeler ile onarım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Uzman Servis, sunduğu tüm hasar onarım hizmetlerinde 6 ay veya 500 saat yedek parça ve işçilik garantisiyle servis güvencesi veriyor.

Hizmetlerimiz

İş makinelerinin hasar onarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak ve bu hizmetimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

İletişim Formu
Adres
Cevizli Mahallesi
Tugay Yolu Caddesi No:59
Maltepe/İstanbul

UzmanServis bir RS Hasar Çözümleri A.Ş. markasıdır.